Kaf’es Radyo Cafe düzenlenen açılış töreni ile açıldı.

Çayı Yudumlarken Radyoda istek yapabileceğiniz Cafenin radyo ile buluştuğu tek adres

Mekan sahipleri Erol ve Esin Özhavutçu çifti yaptığı konuşmada, “Yerel basının gereken değeri görmediği bugünlerde, yerel basının etkinliğini hiç kaybetmeyeceğine olan inancımızla bir farkındalık yaratma adına Kaf’es Radyo Cafe açılışına karar verdik. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımız ile zamanlarını ayırarak davetimize icabet edenler başta olmak üzere, çelenk, çiçek ve hediye gönderen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” diyerek duygularını dile getirdiler.
Törene; Söke Belediye Başkan Vekili Mehmet Arif Ceylan, Belediye Başkan yardımcıları Veli Devrim Yerli, Mustafa İberya Arıkan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Söke Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Nejat Sağel, Söke Ziraat Odası Meclis Başkanı Hüseyin Akkoyun, Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara , Aydın Büyükşehir Belediyesi koordinatörü  Fatih Akkentli Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tanyeri, Söke Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, AK Parti, CHP, MHP  Söke İlçe Başkanları ve çok sayıda Sökeli katıldı.

Bir önceki yazımız olan Eray Korel son şarkısı ile kulakların pasını siliyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir